




Skmei 1303 синій чоловічі спортивні годинник
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1303
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Годинник Skmei 1303 Спортивні/Крокомір/Bluetooth
Skmei – бренд стильних годин з величезним асортиментом. Володіють великою кількістю корисних функцій і високоякісної складанням.
Смарт годинник Skmei 1303 - ділові і практичні, точні і надійні. Кращий вибір для спортивних чоловіків. Скло годин виконане з полікарбонату, ремінець - з високоякісного каучуку. Дана модель виконує роль смарт-годин: є синхронізація зі смартфоном по Bluetooth, IOS, Android, дистанційне керування камерою, оповіщення про дзвінки. Модель оснащена всім необхідним: дата, крокомір, лічильник калорій, вимірювач серцебиття, таймер, будильник, LED-дисплей, індикація точного часу з календарем.
Основні характеристики:
- Тип: Чоловічі
- Тип циферблата: Цифровий
- Корпус: Пластик
- Механізм: Кварцовий
- Матеріал ремінця: Каучук
- Режим: 12/24 годинний режим
- Задня кришка і пряжка: Нержавіюча сталь
- Водонепрницаемость: 50 м
- Висота циферблата: 14 мм
- Ширина ремінця: 22 мм
- Діаметр циферблата: 50 мм
- Довжина ремінця: 255 мм
- Скло: Органічне
- Стиль: Спортивні
- Функції: LED-дисплей, Будильник, Вологозахист, Дата, День тижня, Календаря, Підсвічування, Пульсометр, Секундомір, Лічильник тиску, Лічильник калорій, Таймер, Фітнес-трекер, Хронограф, Крокомір
- Колір: Синій
- Колір підсвічування: Зелений
- Вага виробу: 67 р.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 67 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Лічильник калорій, Секундомір, Крокомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Хронограф | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1303 blue SP
649 ₴
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




