




Skmei 1246 чорні чоловічі спортивні годинник
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1246
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Модель годинника SKMEI 1246 – це стильний чоловічий аксесуар, який зробить Ваш образ завершеним. Такі годинники чудово поєднуються з будь-яким одягом і додають мужності, навіть якщо у Вас тонкі зап'ястя. Функціонал годин включає в себе тільки базові режими, в годиннику немає нічого зайвого. Стиль, лаконічність і зручність - основні переваги для годин SKMEI 1246.
Особливості годин SKMEI 1246 - Чорні

-
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника, а японська батарея забезпечить тривалу роботу без її заміни.
-
Матеріал корпусу
Корпус моделі виконаний з високоміцного пластика, завдяки чому SKMEI 1246 успішно протистоять зносу в процесі тривалої експлуатації. Механізм годинника захищений задньою кришкою.
-
Міцний екран
Циферблат захищений акриловим склом, яке успішно протистоїть різним механічним пошкодженням.

-
Водонепроникність
Матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати холодний душ, мити руки або спокійно плавати. При цьому годинник будуть справно працювати!
-
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений з міцного поліуретану і забезпечує надійну фіксацію годин на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годин.
-
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.

-
Підсвічування
Яскрава електролюмінесцентна підсвічування допоможе власнику дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку і приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.

Годинник SKMEI 1246 володіють усіма необхідними функціями:
- Секундомір
- Відображення дати і дня тижня
- Таймер зворотного відліку
- Підсвічування
- Будильник
- Режим 12/24 год
- Двозонне час
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Загальна довжина | 260.5 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація року, Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 409 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1246 black SP
409 ₴
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




