+380 (99) 771-43-37





Skmei 0998 сині дитячі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 0998
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Часовий бренд SKMEI не так широко відомий як маркі з віковою історією, але останні роки саме SKMEI активно завойовує визнання серед прагматичних людей по всьому світу. Історія бренду SKMEI почалася з амбітного бажання команди молодих японських інженерів створити максимально захищені, функціональні, стильні та елегантні годинники, які відповідають найвимогливішим вимогам сучасної молоді.
Серія SKMEI Junior (модель SKMEI 0998) розроблялася спеціально для дітей і підлітків. Інженери поєднали функціональність і агресивний дизайн спортивних годин, з компактним корпусом, зручним для дітей
Матеріали корпусу і браслета забезпечують комфортне носіння і стійкість до зовнішніх впливів. Водозахист до 5 атмосфер вбереже механізм від попадання води, дощу і снігу.
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дисплея дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.
Наявність двох циферблатів: стрілочного і рідкокристалічного, допоможе дитині легко орієнтуватися під часом. А функції календаря, будильника, підсвічування і секундоміра роблять ці години улюбленим аксесуаром юних спортсменів.

Характеристики:
Тип механізму: Електронний
Ремінець: Каучуковий
Циферблат: Цифровий
Формат часу: 12/24 години
Матеріал корпусу: Пластик
Функції годин: Години, Хвилини, Секунди, Дата, Місяць,
Будильник, День Тижня, 12/24, Підсвічування .
Ударостійкість 100%!
Водонепроникність 5 АТМ - можна плавати! ПІД ВОДОЮ КНОПКИ НЕ НАТИСКАТИ!
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 г |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина ремінця | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Синій |
- Ціна: 440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0998 Black SP
440 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний











