+380 (99) 771-43-37





Чоловічі спортивні годинник Skmei 1560 Чорні
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1560
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Модель наручного годинника SKMEI 1560 має динамічний обтічний корпус з ударостійкого полімеру, що забезпечує надійний захист механізму, а великий контрастний РІДКОКРИСТАЛІЧНИЙ дисплей захищений міцним склом з композитних матеріалів.
Ремінець, виготовлений з гіпоалергенного матеріалу, забезпечує комфортне носіння і надійну фіксацію годин на зап'ясті. За рахунок широкого діапазону регулювань браслети, годинник SKMEI 1560 підійдуть будь-якому чоловікові. Задня кришка з нержавіючої сталі відмінно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI. Остерігайтеся підробок!
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати холодний душ, мити руки або спокійно плавати, не замислюючись про збереження годин. При цьому годинник будуть справно працювати! Клас водозахисту 10 АТМ.
Підсвічування
Яскрава світлодіодне підсвічування допоможе власнику дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку і приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.
Также часы имеют облегченный вес, что очень удобно для спортсменов. Надевая часы, Вы забываете про них и вспоминаете только тогда, когда надо посмотреть время.
Основные характеристики:
100% новые, Высокое качество китайского производства
Отображает время в виде цифровых номеров
Отображение времени - указывают часы, минуты и секунды
Отображение дня и дату 12 h/24 h
Функция будильника - включена
Секундомер функция - включена
Вес: 60 г
Материал ремешка: Эластичный пластик
Пол: мужские
Циферблат диаметром: 4.7 см
Длина ремешка: 24 см
Комплект поставки:
-
Часы
-
Инструкция (на Английском языке)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1560 black
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









