+380 (99) 771-43-37





Чоловічі наручні годинники Skmei 1228 помаранчеві
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1228
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Потужні і брутальні годинник SKMEI 1228 – чоловічий аксесуар, який додасть оригінальності і яскравості Вашого образу. Надійні матеріали стійкі до ударів і подряпин, такі годинники ніколи не підведуть свого власника і прослужать Вам довгі роки.
Особливості годин SKMEI 1228 - Помаранчевий
Японське якість
Японський кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника.
Матеріал корпусу
Корпус моделі виконаний з високоміцного матеріалу, завдяки чому годинник SKMEI 1228 успішно протистоять зносу в процесі тривалої експлуатації. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.

Водонепроникність
Матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Клас вологозахисту 5 АТМ
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений з міцного поліуретану і забезпечує надійну фіксацію годин на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годин.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.

Підсвічування
Яскрава електролюмінесцентна підсвічування допоможе власнику дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку і приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.

Широкий функціонал
-
Секундомір
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Режим 12/24 год
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Водонепроникність 5 АТМ
- Циферблат: коминнированый
- Механізм: Електронний (Miyota, Японія)
- Секундомір
- Підсвічування
- Ремінець: високоякісний полімер
- Скло: пластик
- Формат часу 12/24
- Діаметр корпусу: 5.5 см
- Діаметр дисплея: 4 см
- Товщина корпусу: 1,4 см
- Довжина ремінця: 26 см
- Ширина ремінця: 2,2 см
- Вага: 50 грам
- Тип батареї: CR2025/ SR 626
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1228 orange SP
489 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







