+380 (99) 771-43-37





Skmei 1412 золотисті з золотим дисплеєм чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1412
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Годинник SKMEI 1412 - це ностальгія, стиль «ретро», повернення в минуле на кілька десятиліть. Дана модель є реінкарнацією годин «Монтана», які з'явилися в СРСР в кінці 80-х і завоювали величезну популярність. Вони уособлювали собою престиж, успіх, стиль, технічне диво. Їх носили і чоловіки, і жінки.
Але, незважаючи на «старовинний» корпус, начинка моделі 1412 відповідає всім сучасним вимогам. Японський механізм Miyota гарантує точність визначення часу. Пластиковий корпус і Пластикове скло захищають електронний циферблат. Каучуковий браслет надійно охоплює руку. Функціональні та стильні наручний годинник SKMEI 1412– оригінальний подарунок для всіх, особливо для тих, чия юність припала на ті часи.
Електронний механізм
Електронний механізм годинника гарантує точність ходу годинника протягом всього періоду експлуатації, а надійна батарея забезпечить тривалу роботу без її заміни.
Матеріал корпусу
Корпус SKMEI 1412, виконаний з пластика, підвищує ударостійкість аксесуара і надійно захищає механізм від механічних пошкоджень.
Ударостійкий екран
Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин і відколів.
Підсвічування
LED підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
- Ціна: 239 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1412 all gold
239 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




