+380 (99) 771-43-37





Skmei 1060 s-shock чорні дитячі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1060
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Яскраві, стильні, мультифункціональний годинник Skmei 1060 - це відмінний аксесуар для любителів спорту та активного відпочинку! Надійність цих годин перевірена роками експлуатації в жорстких умовах. Дана модель є ударостійкої і водостійкою - якості, що відрізняють спортивні годинник від звичайних. До доповнення до надійності, годинник Skmei 1060 мають всі необхідні функції, такі як: яскраве підсвічування, секундомір, будильник.
Характеристики:
Стиль годин: спорт
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
Колір: чорний з сріблястим
Колір ремінця: чорний
Колір підсвічування: зелений
Матеріал ремінця: ABS пластик
Матеріал корпусу: сталь, пластик, прозорий акрил
Водостійкість: 5 АТМ
Відображення дати: є
Будильник: є
Секундомір: є
Максимальна довжина браслета: 23 см
Діаметр циферблата: 42 мм
Висота циферблата: 16 мм
Ширина ремінця: 20 мм
Вага без упаковки: 55 р.
Тип батареї: CR2025 /SR626W
Стать: Унісекс
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 г |
| Висота | 16 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування стрілок, Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 409 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1060 black
409 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний








