+380 (99) 771-43-37





Skmei 9211 чорні чоловічі наручні годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник SKMEI 9211
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
На цей раз дизайнери моделі вирішили підійти до створення новинки досить творчо, змішання стилів класичного і в теж час агресивного стилю мілітарі представлено в моделі - "SKMEI 9211" - аксесуар зі стовідсотково «чоловічим» характером! Як і в інших моделях марки, SKMEI 9211 викликає інтерес незвичайними деталями свого зовнішнього вигляду. Чого вартий один ремінець , виконаний в незвичайному форм-факторі.
Погляд, кинутий на стилізовані цифри і ажурні стрілки моментально викликає в пам'яті англійські 30-ті роки: трохи манірні, трохи самовдоволені, але все ж елегантні і знають собі ціну. Підкреслена скромність оформлення корпусу з лишком компенсується тонким стилем.
Особливості годин SKMEI 9211
Захисне покриття корпусу
Завдяки цинковому напилення корпус SKMEI 9211 захищений від корозії і інших механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара.
Ударостійке скло
Мінеральне скло загартоване Hardlex успішно протистоїть появі подряпин і тріщин.
Матеріал браслета
Браслет зі штучної шкіри дуже м'який і приємний на дотик. Він щільно облягає зап'ястя і забезпечує надійну фіксацію годин.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Дизайн
Стильний сучасний дизайн годин відмінно підійде під класичний діловий костюм, повсякденний одяг або навіть під військову форму.
Характеристики:
-
Стиль годин: класика/мілітарі
-
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Виробник: SKMEI
-
Матеріал ремінця: еко шкіра
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Відображення дати: немає
-
Будильник: немає
-
Секундомір: немає
-
Максимальна довжина браслета: 26 см
-
Діаметр циферблата: 43 мм
-
Висота циферблата: 12 мм
-
Ширина ремінця: 20 мм
-
Вага без упаковки: 61 р.
-
Тип батареї: SR626W
-
Пол: чоловічий
-
Гарантія: 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 г |
| Висота | 12 мм |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
- Ціна: 445 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9211 black SP
445 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






