+380 (99) 771-43-37





Skmei 9174 чорні оригінальні годинники чоловічі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9174
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Перше враження при знайомстві з людиною складається виходячи з його зовнішнього вигляду, а зовнішній вигляд – з дрібниць і аксесуарів. Стильні, правильно підібрані аксесуари підкреслюють Вашу показність і дають зрозуміти оточуючим, що Ви – людина успішний і амбітний. Годинник SKMEI 9174 – це брутальний, але в теж час вишуканий аксесуар, який підкреслить Вашу оригінальність. Незвичайний дизайн привертає увагу і заворожує. чорний колір корпусу і ремінець з нержавіючої сталі додають аксесуару «хижість», а висока якість годин притаманне справжньому чоловікові.

Кварцовий механізм
Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність ходу годинника, а батарея забезпечить тривалу роботу без заміни.
Матеріал корпусу
Завдяки цинковому напилення корпус SKMEI 9174 захищений від корозії і механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.

Ударостійкий екран
Мінеральне скло загартоване успішно протистоїть появі подряпин і тріщин в процесі тривалого носіння.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи.
Характеристики:
Тип механізму: Кварцовий
Матеріали: Годинник з металу і мінерального скла, ремінець з металу
Відображення часу: Незвичайне
Розміри: 45 мм х 10 мм, довжина ремінця - 24 см
Вага: 71 г
Водонепроникність: 3 ATM. Захист від бризок
Особливості: Стильний дизайн, специфічний циферблат
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 71 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9174 black SP
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









