+380 (99) 771-43-37





Skmei 1475 зелені чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1475
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Спортивний хронометр Skmei 1475 припаде до смаку тим, хто завжди звик бути в центрі подій! Ранкова пробіжка, похід, екстремальні види спорту – в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації, Skmei гарантує надійність і точність. До спортивних моделей наручних годинників завжди пред'являються підвищені вимоги. Будьте впевнені у якості Skmei, незмінному навіть в екстремальних ситуаціях! Зручні та практичні, вони водонепроникні, забезпечені зручним каучуковим ремінцем і секундоміром для максимально точного визначення часу. Корпус Skmei 1475 выполнен из пластика, устойчивым к ударному воздействию и удобно располагается на запястье. Благодаря крупному дисплею и яркой зеленой светодиодной подсветке определить текущее время легко и просто! Даже при кратковременном погружении под воду до глубины 2 метров, Skmei 1475 работает безупречно и гарантирует неизменную точность. Стильный хронометр Skmei 1475 работает от стандартного сменного элемента питания, который легко приобрести в любом магазине. Эти часы - идеальный выбор для тех, кто не мыслит своей жизни без активности и постоянного движения!
Особливості годин SKMEI 1475
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Матеріали браслета
Браслет, виготовлений з гіпоалергенного каучуку, забезпечує комфортне носіння на зап'ясті. За рахунок широкого діапазону регулювання, годинник SKMEI 1475 підійдуть будь-якому чоловікові.
Водонепроникність
Конструкция и материалы, из которых выполнены часы, являются отличной защитой от влаги. Вы можете спокойно принимать душ, мыть руки или плавать, не задумываясь о сохранности часов.Класс водозащиты 5АТМ
Надежная фиксация
Классический замок с металлической застежкой Tang Buckle надежно удерживает браслет на запястье и предохраняет от случайного расстегивания.
Современный дизайн
Часы SKMEI 1475 разработаны специально для людей, ведущих спортивный образ жизни. Защитный окрас придется по вкусу любителям стиля милитари. Задняя крышка из нержавеющей стали отлично защищает механизм, а нанесенная на нее фирменная гравировка является отличительной чертой ОРИГИНАЛЬНЫХ часов SKMEI.
ФУНКЦИИ ЧАСОВ
Функции
Секундомер, будильник, таймер, подсветка, дата, день недели, месяц
КОРПУС
Форма корпуса Круглый
Материал корпуса Пластиковое
Водонепроницаемость 5 атм
Стекло Пластиковое
Цвет корпуса Черный
Размеры корпуса (ВхШ), мм 17х57
РЕМЕШОК
Материал ремешка Каучуковый
Цвет зеленый
Застежка Классическая
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 63 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1475 green SP
389 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний










