+380 (99) 771-43-37





Skmei 9207 чорні з синім жіночі класичні наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник SKMEI 9207
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 9207
Skmei – бренд стильних годин, які володіють великою кількістю корисних функцій і мають відмінну якість зборки.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребують щоденного заводі. Такі годинники надійніше, так як вони менш чутливі до ударів в порівнянні з механічними.
Корпус:
Прямокутний сталевий корпус виконаний у строгому класичному стилі, більше того тонкий корпус робить годинник особливо привабливими. Годинник оснащені мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом і логотипом бренду.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність 3 атм
Мінеральне Скло
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Чорний
Розміри корпуса (Дхшхв), мм 11x35x38
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Сталевий
Колір Синій
Магнітна Застібка
ГАБАРИТИ
Діаметр 38 мм
Товщина 11 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Ширина ремінця | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Синій |
- Ціна: 529 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9207 black blue SP
529 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









