+380 (99) 771-43-37





Skmei 1545 чорні з чорним циферблатом чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник SKMEI 1545
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Годинник з електронним циферблатом вже давно стали дуже потрібним рішенням на ринку. Такі моделі дивують своїми можливостями та виявляються зручнішими, ніж варіанти з аналоговим циферблатом. Перед вами модель 1545 від Skmei, яка приверне увагу насамперед дизайнерським рішенням. Творці постаралися якось урізноманітнити форму корпусу і в них вийшло досить оригінально. Круглий циферблат нестандартної форми, ніби виготовлений у футуристичній рамці, і все це разом схоже на ґаджет прямо з майбутнього. Шанувальники науково-фантастичних фільмів однозначно оцінять сильні сторони такого дизайну, а також будуть раді зручності від використання даних годинників.
ОСОБЕННОСТИ
Зовнішній вигляд тут є основною принадою для покупця, але це не означає, що наручним годинником більше нема чого запропонувати. Перше, що є головним плюсом — це LED-підсвітка. Оскільки циферблат тут виготовлений у чорному кольорі, то тільки завдяки підсвічуванню вийде побачити час уночі або в темному приміщенні. Це дуже зручно та таке рішення однозначно сподобається кожному власнику. Варто зазначити наявність інших, не менш важливих для майбутнього користувача функції:
- Якщо ви займаєтеся спортом, то, напевно, оціните практичний у використанні секундомір;
- Досить оригінальний формат відображення дати має прекрасний вигляд на циферблаті;
- Наручний годинник обладнаний водонепроникним корпусом.
Остання особливість сподобається насамперед плавцям. Нехай опускати наручний годинник можна і не дуже глибоко, але цього цілком досить для аматорів. Варто один раз спробувати, щоб переконатися в тому, наскільки практичним є такий наручний годинник.
ЗАСТОСУВАННЯ
Така незвичайна модель однозначно приверне увагу до свого власника. Саме тому варто задуматися про те, куди ви будете її носити заздалегідь. Під діловий одяг такий варіант навряд чи підійде завдяки своїй нестандартній формі. Якщо ж ви займаєтеся спортом або туризмом, то цілком реально поєднувати цей годинник зі своїм верхнім одягом. Найголовніше, що незалежно від ситуації, що склалася, з вами завжди буде прилад, який зручно показує дату та час. Також ви маєте оцінити прийнятну вартість аксесуара.
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1545 black black SP
379 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







