+380 (99) 771-43-37





Skmei 9207 сріблясті з чорним чоловічі класичні наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник SKMEI 9207
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 9207
Skmei – бренд стильних годин, які володіють великою кількістю корисних функцій і мають відмінну якість зборки.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребують щоденного заводі. Такі годинники надійніше, так як вони менш чутливі до ударів в порівнянні з механічними.
Корпус:
Прямокутний сталевий корпус виконаний у строгому класичному стилі, більше того тонкий корпус робить годинник особливо привабливими. Годинник оснащені мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом і логотипом бренду.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність 3 атм
Мінеральне Скло
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Сріблястий
Розміри корпуса (Дхшхв), мм 11x35x38
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Сталевий
Колір Чорний
Магнітна Застібка
ГАБАРИТИ
Діаметр 38 мм
Товщина 11 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Ширина ремінця | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 509 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9207 silver black SP
509 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





