+380 (99) 771-43-37





Skmei 1467 чорний чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник SKMEI 1467
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Практичність, стильний дизайн і максимальна функціональність — ось що таке справжній спортивний годинник Skmei 1467! Оригінальний дисплей із яскравою LED-підсвіткою дасть змогу визначити час навіть у темну пору доби, а водонепроникний корпус моделі забезпечить максимальну надійність навіть в екстремальній ситуації!
Заняття спортом, екстремальний туризм, активний спосіб життя — Skmei 1467 створені спеціально для тих, хто постійно рухається вперед! Міцний корпус моделі виготовлений із чорного пластику — впізнавана спортивна «класика» має масу можливостей. Можливість відбиття дати, а також наявність секундоміра та будильника роблять цей годинник вашим універсальним помічником — незалежно від пори року та умов роботи точність гарантована!
Активний спосіб життя, постійне прагнення вперед і підкорення нових висот — ваш вибір! Skmei 1467 максимально комфортні, прості та надійні: хронометр працює від стандартної батарейки, яку за потреби дуже легко замінити. Поєднання всіх цих якостей робить Skmei справжнім хітом продажів і найкращим подарунком кожному чоловікові!
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
- Ціна: 359 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1467 black SP
359 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







