+380 (99) 771-43-37





Skmei 0926 чорні чоловічі оригінальні годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник SKMEI 0926
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Серед величезного розмаїття годин хочеться чимось виділитися. Як знайти щось оригінальне і незвичайне, але при цьому зберегти основні функції? Завдання не з легких, але інженери SKMEI впоралися з нею на відмінно і запропонували цікаве рішення. Годинник SKMEI 0926 — унікальні в своєму роді. Вони ламають всі стереотипи і перевертають уявлення про годинник, адже прийнято вважати, що циферблат буває стрілочний або цифровий. Але модель 0926 виходить за ці рамки. Час і дата відображаються на корпусі спеціальними світлодіодами після натискання кнопки.

Особливості бінарних годин SKMEI 0926 - Чорні
Водонепроникність
Спеціальні матеріали і нержавіюча сталь є кращим захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати, не замислюючись про збереження годин.
Захисне покриття корпусу
Завдяки цинковому напилення корпус SKMEI 0926 захищений від корозії і механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара.
Надійна фіксація
Розкладний замок надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Якісні матеріали браслета
Браслет годинника виготовлений з нержавіючої сталі 304. Вона є кислотостійкої і витримує короткочасне підняття температури до 900 градусів за Цельсієм
Світлодіодна підсвітка
Підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві, досить натиснути на спеціальну кнопку і світлодіоди запалають яскравим і приємним світлом.
Стильний дизайн
Для сучасної людини годинник — не тільки пристрій для визначення часу, це частина стилю. Модель SKMEI 0926 — ультрасучасний аксесуар в стилі Hi Tech, на перший погляд нагадує оригінальний браслет. Вони підійдуть до будь-якого стилю одягу, а вигнутий корпус, що повторює форму зап'ястя, забезпечить комфортне носіння.
Функціонал
Мінімалістичний дизайн підтверджується мінімальним набором функцій: тільки дата і час. Нічого зайвого.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 15 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Вага | 139 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0926 black
599 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний














