+380 (99) 771-43-37





Skmei 9204 чорні класичні наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9204
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 9204
Skmei – бренд стильних годин, які володіють великою кількістю корисних функцій і мають відмінну якість зборки.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребують щоденного заводі. Такі годинники надійніше, так як вони менш чутливі до ударів в порівнянні з механічними.
Корпус:
Круглий, сталевий корпус виконаний у строгому класичному стилі, більше того тонкий корпус робить годинник особливо привабливими. Годинник оснащені мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом і логотипом бренду.
Особливості : Особливістю даної моделі є плавне циклічне обертання циферблата під час носіння, що безсумнівно принесе власникові масу захоплених поглядів з боку оточуючих.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність 3 атм
Мінеральне Скло
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Чорний
Розміри корпусу (ВхШ), мм 40х12
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Сталевий
Колір Чорний
Застібка Дворівнева
ГАБАРИТИ
Діаметр 40 мм
Товщина 12 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 84 г |
| Висота | 12 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування стрілок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 589 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9204 black SP
589 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





