+380 (99) 771-43-37





Skmei 9194 сріблясті чоловічий механічний годинник скелетон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9194
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 9194
Механічні годинники Skmei 9194 - це годинник, у яких задня кришка виконана з пластика , що робить її прозорою. Це дає можливість бачити всю роботу механізму. Годинник підходять для чоловіків, які стежать за стилем . Корпус виготовлений з якісної нержавіючої сталі .Механічний годинник з автоподзаводом - заводяться від коливань маятника при русі руки. Не вимагають ручного заводу.Особливо ці години користуються попитом у шанувальників стильних механічних годинників. Мінеральне скло, стійке до подряпин і високих навантажень. Захист від води 3 АТМ (мінімальна) дозволяє мити руки не знімаючи годинник .Чоловічі годинники невід'ємний елемент гардеробу.
Механічний годинник Скелетон відрізняються від інших своїм незвичним оригінальним дизайном. В цих годинниках видно весь механізм. Унікальний дизайн цих хронометрів дозволить Вам виділитися серед друзів і знайомих. Такі годинники завжди будуть до речі, і на офіційному прийомі, та на спортивному майданчику. Про власника такого механізму можна сказати, що у нього є смак і почуття стилю.
-
Характеристики :
Стиль годин : Класика
Механізм циферблата : механічні
Колір циферблату : Сріблястий
Колір ремінця : Чорний
Матеріал ремінця : сплав металів
Матеріал корпусу : сплав металів -
Водонепроникність 3 АТМ
-
Відображення дати : немає
Фосфорна підсвічування : є
Розміри корпусу
Діаметр : 43 мм
Товщина : 15 мм
-
Розмір ремінця
Ширина ремінця : 20 мм
Довжина ремінця : 24 см -
Пол: Чоловічий
-
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Запас ходу механічних годинників | 12 годин |
| Індикація | Римські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Додаткові функції | Підсвічування стрілок |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 128 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина ланцюжка | 230 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 959 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9194 silver
959 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






