+380 (99) 771-43-37




Skmei 1278 зелені чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1278
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 1278
Годинник SKMEI 1278 – класичний аксесуар, який підійде абсолютно під будь-який стиль, а також чудово доповнює як чоловічий, так і жіночий образ. Оптимальний набір функцій роблять годинник зручними для використання, і не перевантажують пристрій зайвою інформацією. Якщо Ви у пошуках стильного аксесуара, не перевантаженого величезною кількістю функцій, то SKMEI 1278, що Вам потрібно.
Особливості годин SKMEI 1278
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність ходу годинника протягом всього періоду експлуатації.
Надійність кріплення
Застібка - надійно утримує ремінець на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи.5 ATM
Основні функції
SKMEI 1278 мають класичним функціоналом:
-
Секундомір
-
Таймер
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
5 будильників
-
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація року, Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1278 green
379 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


