+380 (99) 771-43-37





Skmei 1370 marshal зелені чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1370
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Органічне поєднання класичного форм-фактора і сучасних технологій, SKMEI 1370 готові запропонувати вам більше, ніж будь-яка з моделей-конкурентів! Годинник забезпечені як цифровим, так і аналоговим циферблатом, а точність вимірювання часу гарантується японським кварцовим механізмом від Miyota. Будьте впевнені на 100% - SKMEI не дасть вам втратити жодної секунди!
Виключно вдале поєднання спокійного відтінку циферблата і контрастною зеленої підсвічування моментально привертає увагу – на SKMEI хочеться дивитися знову і знову! Браслет з нержавіючої сталі, стійке до подряпин і потертостей скло, приголомшлива функціональність – все для того, щоб ви отримували максимальне задоволення від користування по-справжньому якісної річчю.
Вирішуйте масу завдань з SKMEI! Від часу для ранкових пробіжок до установки будильника – надійність хронометра гарантована традиційно високою якістю японського механізму. Бездоганна якість роботи навіть при зануренні під воду до рівня тиску в 5 атмосфери свідчить: на SKMEI 1370 можна покластися в будь-якій ситуації!
Характеристики:
-
Стиль годин: спорт
-
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Колір циферблату: чорний
-
Колір ремінця: чорний
-
Колір підсвічування: зелений
-
Матеріал ремінця: сталь
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Водостійкість: 5 АТМ
-
Відображення дати: є
-
Будильник: є
-
Секундомір: є
-
Розміри корпусу (ВхШ), мм 47х14
-
Діаметр 47 мм
-
Товщина 14 мм
-
Пол: Чоловічий
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 г |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1370 green
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









