+380 (99) 771-43-37





Skmei 1355 чорні чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1355
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Потужні масивні годинники Skmei 1355 справжній подарунок для мандрівників. На них є електронне час для актуального часового поясу і ще два циферблати для того, щоб знати, скільки часу буде там, куди доставить вас літак.
Особливості годин Skmei 1355:
В годинах від Skmei моделі 1355 вмістилося багато корисних функцій і значний дизайн. Такі не залишаться непоміченими. Бо як же не подивитися, на які часові пояси запрограмовані ваші годинник. Якщо коротко, головні переваги моделі виглядають так:
-
Масивний зовнішній вигляд
-
2 додаткових циферблата
-
Стандартний набір функцій для електронних годинників
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкість 100%!
- Водонепроникність 5 АТМ (50 м.) - можна плавати!
- Циферблат: цифровий
- Механізм: кварцовий (Miyota, Японія)
- Секундомір
- підсвічування зеленого кольору
- Автоматичний календар
- Ремінець: високоякісний полімер
- Скло: Мінеральне
- Формат часу 12/24
- Діаметр корпусу: 5,5 см
- Діаметр дисплея: 4 см
- Товщина корпусу: 1,5 см
- Довжина ремінця: 24 см
- Ширина ремінця: 2,4 см
- Вага: 57 грам
- Тип батареї: CR2025 SR 626
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 г |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
- Ціна: 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1355 black SP
699 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний











