+380 (99) 771-43-37





Skmei 1448 indigo сріблясті чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1448
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Перше враження при знайомстві з людиною складається виходячи з його зовнішнього вигляду, а зовнішній вигляд – з дрібниць і аксесуарів. Стильні, правильно підібрані аксесуари підкреслюють Вашу показність і дають зрозуміти оточуючим, що Ви – людина успішний і амбітний. Годинник SKMEI 1448– це брутальний, але в теж час вишуканий аксесуар, який підкреслить Вашу оригінальність. Незвичайний дизайн привертає увагу і заворожує.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи.
Світлодіодна підсвітка
Підсвічування дозволяє дізнатися час і вдень і вночі, досить натиснути на кнопку і світлодіоди запалають яскравим і приємним світлом.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкий 100%!
- Водонепроникність 3 АТМ
- Циферблат: цифровий
- Секундомір
- Підсвічування зеленого кольору
- Автоматичний календар
- Ремінець: Метал
- Скло: Мінеральне
- Формат часу 12/24
- Діаметр корпусу: 4,5 см
- Діаметр дисплея: 3,5 см
- Товщина корпусу: 1,5 см
- Довжина ремінця: 24 см
- Ширина ремінця: 1,8 см
- Вага: 116 грам
- Тип батареї: CR2025
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 116 г |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 535 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1448 silver
535 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







