+380 (99) 771-43-37





Skmei 0931 s — shock зелений чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 0931
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Концепція годинника SKMEI 0931 складається в наднадійності. На думку команди розробників, сучасний молодіжний спортивний годинник має мати стійкість до падіння, водонепроникність у 5 атмосфер і великий термін експлуатації батареї. Ударостійкість корпусу була досягнута завдяки амортизаційним якостям «повітряної подушки».

У них можна грати в хокей, кататися на сноуборді та велосипеді, забиратися на скелі та спускатися до печери. Цей годинник ідеально підходить активним і енергійним Чоловікам!
Модель SKMEI 0931 обладнана агресивним корпусом із виступними елементами з пружного полімеру, що створюють додатковий захист від прямого контакту механізму з будь-якими поверхнями. Браслет, виготовлений із гіпоалергенного полімеру, забезпечує комфортне носіння та надійну фіксацію годинника на зап'ястку.
Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка на світлодіодному дисплеї дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.
Характеристики:
Стиль годинника: спорт
Механізм годинника: кварцовий (Miyota, Японія)
Колір годинника: чорний із зеленим
Колір ремінця: чорний
Колір підсвітки: зелений
Матеріал ремінця: ABS пластик
Матеріал корпусу: сталь, пластик, прозорий акрил
Водостійкість: 5 АТМ
Показ дати: є
Будильник: є
Секундомір: є
Максимальна довжина браслета: 23 см
Діаметр циферблата: 40 мм
Висота циферблата: 15 мм
Ширина ремінця: 20 мм
Вага без упаковки: 59 г.
Тип батарейки: CR2025 /SR626W
Стать: Чоловічі
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 г |
| Діаметр | 50 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0931 green
399 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









