+380 (99) 771-43-37





Skmei 9126 сріблясті з синім циферблатом чоловічі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9126
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
SKMEI 9126 – це чудова новинка в лінійці класичних чоловічих годин. Ви оціните стильний хромований корпус і вишуканий дизайн циферблата. Крім того, для зручності використання у Вашому розпорядженні є міні-циферблати, які відображають день тижня і секундомір. Ця модель відмінно виглядає як з діловим костюмом, так і з повсякденним одягом. Якщо Ви дбаєте про свій зовнішній вигляд, то годинник SKMEI 9126 – прекрасний аксесуар, який допоможе підкреслити Вашу індивідуальність.
Кварцовий механізм
Надійний кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника, а японська батарея забезпечить тривалу роботу без заміни.
Матеріал корпусу
Завдяки цинковому напилення корпус годинника SKMEI 9126 захищений від корозії і механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара. Механізм годинника надійно укритий задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Ударостійкий екран
Німецьке загартоване скло успішно протистоїть подряпин і механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи.
Надійність кріплення
Розкладний замок з зручною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Основні функції
Годинник SKMEI 9126 володіють усіма необхідними функціями:
-
Аналоговий циферблат
-
Відображення дати
-
Секундомір
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 123 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Синій |
- Ціна: 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9126 blue
749 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний










