+380 (99) 771-43-37





Skmei 1155 B hamlet зелений камуфляж чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1155В
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Наручний годинник SKMEI 1155 B - це спортивна модель, стильний дизайн якої оцінять чоловіки віддають перевагу брутальні аксесуари і дотримуються цього стилю в одязі. Якісні протиударні матеріали захистять механізм пристрою від пошкоджень, водонепроникність дозволить не знімати годин навіть коли Ви приймаєте душ або плаваєте в басейні. Управління всіма функціями здійснюється натисканням декількох кнопок, ви без праці запустити секундомір навіть під час бігу по біговій доріжці.
Особливості годин SKMEI 1155B
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність ходу протягом усього періоду експлуатації, а додатковий електронний циферблат буде дуже зручним в темний час доби.
Матеріал корпусу
Корпус з якісного пластика підвищує ударостійкість аксесуара, а також надійно захищає механізм від пошкоджень при ударі. Підвищена міцність гарантує збереження SKMEI 1155 B під час екстремального відпочинку, спорту і подорожей. Вони ідеально підійдуть спортсменам і любителям активного відпочинку.
Протиударне скло
Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин і відколів.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з подвійною металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.

Якість матеріалів браслета
Браслет, виготовлений з німецького поліуретану, що забезпечує надійну фіксацію годин на зап'ясті і має широкий діапазон регулювань.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати, не замислюючись про збереження годин. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.

Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Дизайн
Модель SKMEI 1155B має брутальний дизайн з великими, виступаючими формами. Вони підкреслять мужність свого власника і припадуть до смаку будь-якому чоловіку.
Основні функції
-
Секундомір
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Подвійний циферблат
-
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Камуфляж |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 г |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Камуфляж |
| Колір корпусу | Камуфляж |
- Ціна: 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1155B green camo
485 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









