+380 (99) 771-43-37





Skmei 1384 камуфляж чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1384
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Свіжий дизайн і оригінальна колірна гамма наручних годинників здатна зробити вас центром уваги на будь-якій компанії. Сила, мужність, прагнення вперед – у хронометра Skmei 1384 ваш характер! Ці годинник – відмінний вибір для тих, хто понад усе ставить практичність, надійність і комфорт.
Стильний і функціональний, Skmei 1384 володіє всіма достоїнствами спортивної «класики». Великий інформативний дисплей з яскравою зеленою підсвіткою, відображення дати, вбудований секундомір – додайте до цього ультрасучасний зовнішній вигляд моделі та отримайте аксесуар, який здатний докорінно змінити ваш імідж!
Екстремальні ситуації – більше не проблема: годинник витримують тиск до 5 атмосфер,що гарантує бездоганну роботу Skmei 1384 на глибині до 50 метрів. Функціональні клавіші легко доступні, і дубльовані відповідними тисненими написами. Комфорт – ще одна важлива деталь: завдяки регульованим ремінцю з ABS-пластика, годинник ідеально сидять на зап'ясті.
Не відмовляйте собі в задоволенні володіння якісним і стильним аксесуаром - Skmei 1384 виправдає ваші самі високі очікування!
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкість 100%!
- Водонепроникність 5 АТМ (50 м.) - можна плавати!
- Циферблат: цифровий
- Механізм: кварцовий (Miyota, Японія)
- Секундомір
- Таймер
- Друге світове час
- Будильник і сигнал кожну годину
- LED підсвічування зеленого кольору
- Автоматичний календар
- Ремінець: високоякісний полімер
- Скло: пластик, ударостійке
- Формат часу 12/24
- Кнопки захищені від випадкового натискання
- Діаметр корпусу: 5,5 см
- Діаметр дисплея: 3,5 см
- Товщина корпусу: 2 см
- Довжина ремінця: 25 см
- Ширина ремінця: 2,2 см
- Вага: 70 г
- Тип батареї: CR2032
- Батарейка в комплекті !
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Ширина ремінця | 21 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація року, Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 365 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1384 camo
365 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний








