+380 (99) 771-43-37





Skmei 1096 сині чоловічі спортивні годинник з сонячною батареєю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1096
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Втілення стилю, яскравого дизайну і технологічності – новий годинник від SKMEI. Хронометр оснащений точним секундоміром, незамінною функцією будильника і відображення поточної дати, що дозволить завжди бути в гущі подій і не упустити важливих справ. Ще одним приємним бонусом для власників пристрою, стане наявність сонячної батареї, яка завжди заряджена. Дивовижний дизайн в стилі спортивної класики ще раз підкреслює тонкий смак власника SKMEI 1096, а свіже поєднання насиченого синього і чорного кольорів, у яких виконана ця модель навіває мрії про далекі морські подорожі. З новим елегантним хронометром від SKMEI, ви завжди будете в залучені в круговерть яскравих і цікавих подій.
Принцип роботи сонячної батареї:
-
При наявності джерела світла, годинник працює від сонячної батареї.
-
Коли відсутнє джерело світла і при включенні підсвічування, використовуються літієві елементи живлення.
-
З сонячною батареєю, елементи живлення служать в 3 рази довше, так як в основному годинник працює від світлової енергії.
-
Літієві елементи живлення потрібні виключно для включення підсвічування в темний час, для того щоб годинник не збилися.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Синій |
- Ціна: 369 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1096 blue
369 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний











