+380 (99) 771-43-37





Skmei 1258 чорні з червоним чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1258
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Годинник SKMEI 1258 — сучасний і стильний аксесуар, виготовлений із якісних і надійних матеріалів. Обтічний корпус прекрасно лягає на будь-яке зап'ясток, а великий циферблат зручний навіть людям із поганим зором.
Особливості годинника SKMEI 1258
Електронний механізм
Електронний механізм гарантує точність ходу годинника.
Матеріал корпусу
Корпус моделі виготовлений із високоміцного матеріалу, завдяки чому годинник SKMEI 1258 успішно протистоїть зношуванню в процесі тривалої експлуатації. Механізм годинника захищений задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений із міцного поліуретану та забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ястку. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годинника.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвітка
Яскрава електролюмінесцентна підсвітка допоможе власнику дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку та приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.
Основні функції
Годинник SKMEI 1258 має всі необхідні функції:
-
Секундомір
-
Відтворення дати та дня тижня
-
Підсвітка
-
Будильник
-
Режим 12/24 год
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1258 red
379 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









