+380 (99) 771-43-37





Skmei 1019 зелені чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1019
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Втілення істинно чоловічого, брутального дизайну наручних спортивних годин, цифровий хронометр Skmei 1019 поза конкуренцією! Рубані, різкі форми корпусу, кольорова гама зеленого кольору, декор у вигляді металевих «болтів» - хто наважиться кинути виклик цьому втіленню чоловічий войовничої природи?
Оригінальне оформлення корпусу Skmei 1019 ударостійким пластиком нагадує футуристичну броню з фантастичних фільмів. Враження підсилює забарвлення і навмисний наголос на металевих «кріпленнях» - з такими годинами ви завжди будете в центрі загальної уваги!
Як і належить годинах спеціального призначення, Skmei 1019 дарма навіть занурення під воду – вони легко витримують тиск до 5 атмосфер, а міцна захисна акрилова пластина дисплея ефективно протистоїть дрібних подряпин і потертостей.
Функціонал Skmei 1019 включає в себе набір можливостей, обов'язковий для сучасного хронометра. Відображення дати, будильник і секундомір – все те, що необхідно цінителю активного відпочинку та екстриму, постійно буде на відстані витягнутої руки!
Характеристики:
-
Стиль годин: спорт
-
Колір:зелений
-
Колір ремінця: зелений
-
Колір підсвічування: зелений
-
Матеріал ремінця: ABS пластик
-
Матеріал корпусу: сталь, пластик, прозорий акрил
-
Водостійкість: 5 АТМ
-
Відображення дати: є
-
Будильник: є
-
Секундомір: є
-
Максимальна довжина браслета: 24 см
-
Діаметр циферблата: 64 мм
-
Висота циферблата: 16 мм
-
Ширина ремінця: 20 мм
-
Вага без упаковки: 62 р.
-
Тип батареї: CR2025
-
Пол: чоловічий
-
Гарантія: 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 59 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
- Ціна: 379 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1019 army green SP
379 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






