+380 (99) 771-43-37





Skmei 9185 design з червоними стрілками чоловічий годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 9185
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Skmei 9185 Design Red
Skmei — бренд стильних годинників, які мають велику кількість корисних функцій і мають чудову якість збирання.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник із кварцовим механізмом не потребує щоденного заводу. Такий годинник надійніший, оскільки він менш чутливий до ударів, порівнюючи з механічними.
Корпус:
Круглий, сталевий корпус виготовлений у класичному строгому стилі, тонший корпус робить годинник особливо привабливим. Годинник обладнаний мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом і логотипом бренда.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність Базова
Скло Мінеральне
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Чорний
Розміри корпусу (ВхШ), мм 40х10
РЕМЕШОК
Матеріал ремінця Сталевий
Колір Чорний
Застібка Дворівнева
ГАБАРИТЫ
Діаметр 40 мм
Товщина 10 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект постачання:
Годинник
Гарантійний талон
Визитка
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 66 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 529 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9185 red
529 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





