+380 (99) 771-43-37





Skmei 9166 золотистий чоловічий годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 9166
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Годинник Skmei 9166
Цей годинник створений для людей, які прагнуть бездоганно одягатися та носити тільки стильні аксесуари. Годинник цього бренда вирізняється надійністю й точністю. Унікальний високоточний кварцовий механізм потурбується про те, щоб його власник ніколи й нікуди не запізнювався.
Skmei — бренд стильних годинників, які мають велику кількість корисних функцій і мають чудову якість збирання.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник із кварцовим механізмом не потребує щоденного заводу. Такий годинник надійніший, оскільки він менш чутливий до ударів, порівнюючи з механічними.
Корпус:
Круглий, сталевий корпус виготовлений у класичному строгому стилі. Годинник обладнаний мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом і логотипом бренда.
Циферблат:
діаметр 4,1 см
товщина 1,1 см
Ремінець:
Ширина 2 см
Довжина 25 см
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Золотий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 87 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 645 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9166 gold gold
645 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






