+380 (99) 771-43-37





Skmei 1426 зелені з білим чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1426
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei – бренд стильних годин, які володіють великою кількістю корисних функцій і мають відмінну якість зборки. Головна місія бренду - годинник повинні бути настільки надійними, щоб без проблем служити своєму господареві довгі роки.
Корпус:
Захисний круглий корпус зроблений з полікарбонату. Годинник оснащені органічним, полікарбонатним склом, розбити яке набагато складніше, ніж звичайне. Водостійкість 5 АТМ, витримують навантаження і занурення у воду до 3 - х метрів.
Ремінець:
Ремінець виконаний у зеленому кольорі з каучуку. Оснащений класичною застібкою.
Функції:
У годиннику, крім ключової функції показ часу, є безліч додаткових: будильник, підсвічування, секундомір, дата. Підсвічування особливо корисна при використанні годин при будь-якому освітленні і в будь-який час дня.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
ФУНКЦІЇ ГОДИН
Функції
Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Полікарбонат
Водонепроникність 5 атм
Полікарбонатне Скло
Колір корпусу чорний
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Каучуковий
Колір Зелений
Застібка Класична
ГАБАРИТИ
Діаметр 43 мм
Товщина 10 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація року, Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
- Ціна: 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1426 green white
380 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





