+380 (99) 771-43-37





Skmei 1095 сині дитячі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1095
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Спортивні моделі наручних годинників завжди дивували своїм простим і в той же час привабливим дизайном. Саме тому творці моделі 1095 Skmei вирішили, що таке рішення виявиться самим затребуваним серед дітей. Тим не менш додати певні особливості у виріб довелося. Тут циферблат зроблений у формі фігурки трансформера, що і сподобається маленьким любителям цього мультика або фільму. При цьому пристрій відрізняється високими показниками міцності і тому навіть після падіння продовжить справно працювати, радуючи дитину своїм функціоналом. Для дітей це ідеальний варіант, враховуючи те, як вони люблять звертатися з речами.
ОСОБЛИВОСТІ
Використовуючи такі годинники можна помітити, що цифровий циферблат дуже зручно відображає час. Таким чином, перед вами ідеальне рішення по своїм можливостям, яке стане в нагоді дитині на протязі всього дня. Якщо розглядати інші особливості, то можна виділити:
-
Приємний на дотик ремінець сподобається дитині і не буде створювати дискомфорт;
-
Вбудований календар дасть можливість завжди знати точну дату;
-
Невелика вага дасть можливість легко носити виріб без особливих проблем.
-
Можливість від'єднати циферблат від ремінця і, з допомогою простих для дитини маніпуляцій, перетворити години в оригінальну іграшку.
Останнім часом Skmei намагається робити свої годинники для всіх. Саме тому в даній моделі додали водонепроникний корпус. Враховуючи, що носити годинник буде дитина, то точно буде достатньо.
ЗАСТОСУВАННЯ
Оскільки годинник не тільки зручне пристосування для того, щоб дивитися час, а ще і стильний аксесуар, то використовувати їх можна не залежно від ситуації і місця. Тобто такий варіант підійде вашій дитині для гри вдома, походу в садок або школу, а також під час простої прогулянки. За рахунок доступною вартості представлене рішення однозначно вам сподобається, так і буде розглядатися, як одна з найбільш привабливих.
Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина ремінця | 10 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Підлога | Дитячі |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Синій |
- Ціна: 190 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1095 blue SP
190 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







