+380 (99) 771-43-37





Skmei 9068 rubber коричневі жіночі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9068
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei Rubber 9068 Brown
Нова модель відомого бренду Skmei. У моделі 9068 вирішили поєднати класичні аналоговий стрілки з яскравим кольором корпусу і ремінця. І це у них вийшло дуже навіть добре. Відразу варто відзначити форму годин: начебто нічого незвичайного, але те, як з'єднані між собою циферблат з ремінцем, контури дрібних деталей - все це гармонійно виглядають разом. Каркас циферблата зроблений з легкого, але міцного силікону. В годиннику використовується 1 батарейка, SR626S ( в комплекті).
ФУНКЦІЇ ГОДИН
Тепер з приводу функціональної частини. З годинником все зрозуміло - години, хвилини і секунди.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу ABS-пластик
Водонепроникність 3 атм
Полікарбонатне Скло
Задня кришка Закрита
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Каучуковий
Колір Коричневий
Застібка Класична
ГАБАРИТИ
Діаметр 40 мм
Товщина 10 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Ширина ремінця | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
- Ціна: 319 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9068 brown
319 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





