+380 (99) 771-43-37





Skmei 1077 рожеві дитячі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1077
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Якісні дитячі годинники SKMEI 1077 – це переплетення спортивної елегантності, сучасного стилю і технологічності. Приголомшливий дизайн, ергономічний корпус, гра фактур сталі, скла та пластику, яскраве кольорове рішення - все це розробники втілили в моделі SKMEI 1077 в рожевому кольорі. Повний функціонал дорослих годин з дизайном і розміром ідеально відповідним для дитини.
Характеристики:
-
Стиль годин: спорт
-
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Колір: рожевий з сірими елементами
-
Колір ремінця: рожевий
-
Колір підсвічування: зелений
-
Матеріал ремінця: силікон
-
Матеріал корпусу: сталь, пластик, прозорий акрил
-
Водостійкість: 5 АТМ
-
Відображення дати: є
-
Будильник: є
-
Секундомір: є
-
Максимальна довжина браслета: 21 см
-
Діаметр циферблата: 38 мм
-
Висота циферблата: 16 мм
-
Ширина ремінця: 16 мм
-
Вага без упаковки: 48 р.
-
Тип батареї: CR2016
-
Стать: Унісекс
-
Гарантія: 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Підлога | Дитячі |
| Тип механізму | Цифровий |
- Ціна: 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1077 rose
349 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









