+380 (99) 771-43-37





Skmei 1243 champion чорні чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1243
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Годинник Skmei 1243 - це втілення істинно чоловічого, брутального дизайну наручних спортивних годин, цифровий хронометр Skmei 1243 поза конкуренцією! Рубані, різкі форми корпуса, чорний колір, декор - хто наважиться кинути виклик цьому втіленню чоловічий войовничої природи?
Характеристики:
-
Стиль годин: спорт
-
Колір: чорний
-
Колір ремінця: чорний
-
Колір підсвічування: зелений
-
Матеріал ремінця: ABS пластик
-
Матеріал корпусу: сталь, пластик, прозорий акрил
-
Водостійкість: 5 АТМ
-
Відображення дати: є
-
Будильник: є
-
Секундомір: є
-
Таймер: є
-
Максимальна довжина браслета: 23 см
-
Діаметр циферблата: 51 мм
-
Висота циферблата: 17 мм
-
Ширина ремінця: 24 мм
-
Вага без упаковки: 65 р.
-
Тип батареї: CR2032
-
Пол: чоловічий
-
Гарантія: 6 міс.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1243 Black
389 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний











