+380 (99) 771-43-37





Skmei 9117 сріблястий із синім циферблатом чоловічий класичний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 9117
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Цього разу дизайнери моделі вирішили піти від підкресленого змішування стилів — "SKMEI 9117" являє собою класичний чоловічий хронограф: тонкий, бентежний, легкий, без агресії та показного самовпевнення. "SKMEI 9117" — аксесуар зі стовідсотково «чоловічим» характером! Як і в інших моделях марки, "SKMEI 9117" викликає цікавість незвичайними деталями свого зовнішнього вигляду. Чого коштує один синій ремінець з еко шкіри, виготовлена в незвичайному форм-факторі.
Погляд, гнутий на стилізовані цифри та стрілки миттєво викликає в пам'яті англійські 30-ті роки: трохи чопорні, трохи самозаспокійливі, але все ж елегантні та знають собі ціну. Підкреслена скромність оформлення корпусу з лишком компенсується тонким стилем.

Особливості годинника SKMEI 9117
Кварцовий механізм
Японський кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника.
Матеріал корпусу
Завдяки цинковому напиленню корпус годинника SKMEI 9117 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара. Механізм годинника захищений задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Ударостійкий екран
Мінеральне скло успішно протистоїть подряпинам і механічним пошкодженням.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годинника. Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Основні функції
Годинник SKMEI 9117 має всі необхідні функції:
-
Аналоговий циферблат
-
Відтворення дати та дня тижня
-
Час доби та місячна фаза
-
Відтворення календарного місяця
Характеристики:
-
Стиль годинника: класика
-
Механізм годинника: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Виробник: SKMEI
-
Колір ремінця: синій
-
Матеріал ремінця: екошкіра
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Показ дати: є
-
Будильник: немає
-
Максимальна довжина браслета: 24 см
-
Діаметр циферблата: 40 мм
-
Висота циферблата: 11 мм
-
Ширина ремінця: 20 мм
-
Вага без упаковки: 59 г.
-
Тип батарейки: SR626W
-
Стать: чоловіча
-
Гарантія: 6 міс.
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 г |
| Висота | 11 мм |
| Діаметр | 40 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Покажчик фази місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | еко шкіра |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Синій |
- Ціна: 899 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9117 blue
899 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний










