+380 (99) 771-43-37





Skmei 1330 batterfly білі, з золотистим кантом жіночі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1330
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Елегантність, жіночність, лаконічність дизайну і справжня розкіш - всі ці якості дизайнери втілили в моделі нових жіночих годинників SKMEI 1330. По-справжньому стильна новинка обіцяє стати хітом завдяки своїй стриманості у виконанні і точних штрихах в деталях. Володарка нового жіночого хронометра від SKMEI явно непересічна особистість і знає толк в моді і стилі – а витончений аксесуар, виконаний в аристократичному чорному кольорі, доповнює її бездоганний образ.
Золотиста окантовка сталевого корпусу і співзвучне їй оформлення циферблату створюють відчуття розкішної речі, яку доречно одягнути на будь-який захід. Приємний на дотик ремінець чорного кольору, ніжно, але надійно зафіксує годинник на вашому зап'ясті.
Надійний кварцовий механізм від японського виробника Miyota, дозволить вам зберігати контроль над часом у будь-якій ситуації, адже він захищений міцним мінеральним склом і не боїться попадання вологи завдяки водостійкості в 3 АТМ. З новинкою SKMEI 1330 ви, як ніхто інший знаєте, що «точність – ввічливість королів!».
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність Базова
Мінеральне Скло
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Золотистий
Розміри корпусу (ВхШ), мм 30х9
ГАБАРИТИ
Діаметр 30 мм
Товщина 9 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Кількість каменів | 4 шт. |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | еко шкіра |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1330 gold - leather
425 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







