+380 (99) 771-43-37





Skmei 0992 robby помаранчеві чоловічі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 0992
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Чоловічі наручні годинники SKMEI 0992 створені для активних чоловіків, чиє життя нерозривно пов'язана зі швидкістю й автомобілями. Циферблат стилізований під тахометр, а м'який ремінець з гіпоалергенного силікону ,чудово фіксує годинник на руці. Міцне скло, обрамлене накладкою у формі шестерні і корпус з полірованої нержавіючої сталі надійно захищають японський кварцовий механізм Miyota, який є серцем годин SKMEI.
Модель годинника SKMEI 0992 стане прекрасним стильним подарунком енергійному чоловіку, який знає ціну своєму часу.
Характеристики:
-
Стиль годин: класика
-
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Виробник: SKMEI
-
Колір: чорний
-
Колір ремінця: чорний
-
Матеріал ремінця: каучук
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Відображення дати: є
-
Максимальна довжина браслета: 24см
-
Діаметр циферблата: 45 мм
-
Висота циферблата: 9мм
-
Ширина ремінця: 20 мм
-
Вага без упаковки: 70 р.
-
Тип батареї: SR626W
-
Пол: чоловічий
-
Гарантія: 6 міс.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 г |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0992 black/orange silicon
549 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







