+380 (99) 771-43-37





Skmei 1405 solar зелені чоловічі годинники на сонячній батареї
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1405
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Ергономічний спортивний хронометр – ваш стильний аксесуар і надійний помічник: з новими годинами SKMEI 1405 ви - еталон точності і уважності! Розробники новинки подбали про те, щоб у будь-якій ситуації ви могли з точністю дізнатися час і дату, тому оснастили циферблат підсвічуванням спокійного зеленого кольору. Скориставшись функцією будильника, ви не забудете привітати близьку людину з важливою датою або вчасно здати звіт керівнику. футуристично. Годинник з сонячною батареєю дозволять вам не хвилюватися про ступінь заряду пристрою, а надійний кварцовий механізм від Miyota, буде в повній безпеці від попадання вологи в будь-яку негоду завдяки вологостійкості в 5 АТМ. C новинкою від SKMEI ви знайдете справжню владу над часом!
Принцип роботи сонячної батареї:
-
При наявності джерела світла, годинник працює від сонячної батареї.
-
Коли відсутнє джерело світла і при включенні підсвічування, використовуються літієві елементи живлення.
-
З сонячною батареєю, елементи живлення служать в 3 рази довше, так як в основному годинник працює від світлової енергії.
-
Літієві елементи живлення потрібні виключно для включення підсвічування в темний час, для того щоб годинник не збилися.
Характеристики:
-
Стиль годин: спорт
-
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Колір ремінця: зелений
-
Колір підсвічування: зелений
-
Матеріал ремінця: ABS пластик
-
Матеріал корпусу: пластик, прозорий акрил
-
Водостійкість: 5 АТМ
-
Відображення дати: є
-
Будильник: є
-
Секундомір: є
-
Джерело харчування: сонячна батарея / CR2032
-
Пол: Чоловічий
-
Гарантія: 6 міс.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
- Ціна: 385 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1405 green
385 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







