+380 (99) 771-43-37





Skmei 9180 miss сині жіночі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9180
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Елегантність, жіночність, лаконічність дизайну і справжня розкіш - всі ці якості дизайнери втілили в моделі нових жіночих годинників SKMEI 9180. По-справжньому стильна новинка обіцяє стати хітом завдяки своїй стриманості у виконанні і точних штрихах в деталях. Володарка нового жіночого хронометра від SKMEI явно непересічна особистість і знає толк в моді і стилі – а витончений аксесуар.
Надійний кварцовий механізм від японського виробника Miyota, дозволить вам зберігати контроль над часом у будь-якій ситуації, адже він захищений міцним мінеральним склом і не боїться попадання вологи завдяки водостійкості в 3 АТМ. З новинкою SKMEI 9180 ви, як ніхто інший знаєте, що «точність – ввічливість королів!».
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Кількість каменів | 4 шт. |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 94 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Синій |
- Ціна: 609 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9180 blue
609 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





