+380 (99) 771-43-37





Skmei 9178 skull чорні з бронзою чоловічі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9178
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Бренд Skmei вже давно служить синонімом абсолютного стилю та надійності!
Спеціально розроблений дизайн корпусу надійно фіксує механізм в спеціальній «повітряній подушці», яка служить захистом від ударів і забезпечує легкість і компактні розміри годин.
Виступаючі деталі корпусу захищає дисплей від контакту з поверхнями при падіннях під будь-яким кутом.
Skmeu Skull витримають самі екстремальні умови.
Спеціальна функція водонепроникності і нержавіюча сталь внутрішнього корпусу додадуть зручність для вашого життя.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкість 100%!
- Водонепроникність 3 АТМ (30 м.)
- Циферблат: аналоговий
- Механізм: кварцовий (Miyota, Японія)
- Ремінець: металевий, нержавіюча сталь
- Скло: мінеральне, ударостійке
- Діаметр корпусу: 4.5 см
- Діаметр дисплея: 3,8 см
- Товщина корпусу: 1,1 см
- Довжина ремінця: 24 см
- Ширина ремінця: 2,2 см
- Вага: 150 г
- Тип батареї: SR626SW
- Батарейка в годинах!
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 559 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9178 Bronze
559 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






