+380 (99) 771-43-37





Skmei 1283 disel зелені чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1283Disel
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Втілення істинно чоловічого, брутального дизайну наручних спортивних годин, аналогово-цифровий хронометр Skmei 1283 поза конкуренцією! Рубані, різкі форми корпусу, колірна гамма кольору хакі, декор у вигляді металевих «болтів» - хто наважиться кинути виклик цьому втіленню чоловічий войовничої природи?
Оригінальне оформлення корпусу Skmei 1283 ударостійким пластиком нагадує футуристичну броню з фантастичних фільмів. Враження підсилює забарвлення і навмисний наголос на металевих «кріпленнях» - з такими годинами ви завжди будете в центрі загальної уваги!
Як і належить годинах спеціального призначення, Skmei 1283 дарма навіть занурення під воду – вони легко витримують тиск до 5 атмосфер, а міцна захисна акрилова пластина дисплея ефективно протистоїть дрібних подряпин і потертостей.
Функціонал Skmei 1283 включає в себе набір можливостей, обов'язковий для сучасного хронометра. Відображення дати, будильник і секундомір – все те, що необхідно цінителю активного відпочинку та екстриму, постійно буде на відстані витягнутої руки!
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 74 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація року, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
- Ціна: 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1283 green
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





