+380 (99) 771-43-37





Skmei 1155 B hamlet червоний камуфляж чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1155 B HAMLET
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Наручний годинник SKMEI 1155B — це спортивна модель, стильний дизайн якої оцінять чоловіки, які віддають перевагу брутальним аксесуарам і дотримуються цього стилю в одязі. Якісні протиударні матеріали захистять механізм пристрою від пошкоджень, водонепроникність дасть змогу не знімати годинника, навіть коли Ви приймаєте душ або плаваєте в басейні. Керування всіма функціями здійснюється натисканням декількох кнопок, ви легко запустите секундомір навіть під час бігу по біговій доріжці.
Особливості годинника SKMEI 1155B
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність ходу впродовж усього періоду експлуатації, а додатковий електронний циферблат буде дуже зручним у темну пору доби.
Матеріал корпусу
Корпус із якісного пластику підвищує ударостійкість аксесуара, а також надійно захищає механізм від пошкоджень під час удару. Підвищена міцність гарантує збереження SKMEI 1155 B під час екстремального відпочинку, спорту та подорожей. Вони ідеально підійдуть спортсменам і шанувальникам активного відпочинку.
Протиударне скло
Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин і відколів.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з подвійною металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Якість матеріалів браслета
Браслет, виготовлений із німецького поліуретану, забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ястку та має широкий діапазон регулювань.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати, не замислюючись про збереження годинника. Задня кришка циферблата з неіржавкої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Дизайн
Модель SKMEI 1155B має брутальний дизайн із великими, виступними формами. Вони підкреслять мужність свого власника та припадуть до смаку будь-якому чоловіку.
Основні функції
-
Секундомір
-
Відтворення дати та дня тижня
-
Підсвітка
-
Будильник
-
Подвійний циферблат
-
Режим 12/24 год
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 г |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1155 red camo
485 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний











