+380 (99) 771-43-37





Skmei 1358 processor чорні чоловічі годинник з барометром
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1358 Processor
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Модель годинника SKMEI 1358 – фітнес браслет і спортивні годинник в одному корпусі. Широкий функціонал допоможе зробити тренування максимально результативною. Завдяки унікальним функцій, дозволяє заміряти висоту, атмосферний тиск і температуру, такі годинники принесуть максимальну користь під час екстремального туризму або далеких походів. А стильний і потужний зовнішній вигляд в черговий раз підкреслять брутальність свого власника.
Особливості годин з висотоміром, барометром і термометром SKMEI 1358 - Чорні
Висотомір, барометр і термометр
Унікальні функції, якими володіє модель 1358, будуть корисні не тільки в екстремальних видах спорту, наприклад скелелазіння або стрибки з парашутом, але і в звичайному житті. Знання атмосферного тиску і температури допоможе підготуватися до змін у погоді і атмосфері.
Крокомір, дистанція і лічильник калорій
Модель SKMEI 1358 оснащена функціями крокоміра і виміру дистанції. З їх допомогою Ви можете відстежувати пройдену відстань. Науково доведено, що для підтримки організму в тонусі і зменшення ризику розвитку різних захворювань, в середньому необхідно проходити в день близько 10 000 кроків. Лічильник калорій аналізує інформацію про пройдені кроки, дистанції і розраховує спалені калорії.
Секундомір і таймер
У спортзалі секундомір і таймер виміряють проміжок часу між початком тренування і її кінцем. У побуті вони допоможуть засікти час приготування їжі.
Компас
Модель SKMEI 1358 оснащена електронним компасом. Для включення досить вибрати значок в меню за допомогою правої нижній кнопки. Після цього на екрані буде відображено напрямок півночі. Компас буде дуже корисний як досвідченому мандрівникові, так і просто любителю прогулянок і походів.
Матеріали
Корпус SKMEI 1382 виконаний з ударостійкого пластику, який захищає годинник від механічних пошкоджень в процесі тривалої експлуатації. Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин і відколів. Браслет, виготовлений з поліуретану, що забезпечує надійну фіксацію годин на зап'ясті і має широкий діапазон регулювань. Класичний замок-пряжка з подвійною металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Підсвічування
Світлодіодне підсвічування дисплея дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.
Широкий функціонал
-
Компас
-
Крокомір
-
Лічильник калорій
-
Підрахунок дистанції
-
Барометр
-
Термометр
-
Альтиметр (висотомір)
-
Таймер
-
Секундомір
-
Відображення дати і дня тижня
-
Двозонне час
-
Режим 12/24 год
-
Будильник
-
Підсвічування
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкий 100%!
- Водонепроникність 3 АТМ (30 м.) Захист від бризок
- Циферблат: цифровий
- Альтиметр = Висотомір
- Барометричний тиск
- Погода
- Термометр
- Компас
- 3D-крокомір
- Підрахунок калорій
- Підрахунок пройденої відстані
- Секундомір
- Таймер
- Пам'ять
- Будильники (2 шт)
- підсвічування LED
- Автоматичний календар
- Ремінець: високоякісний полімер.
- Скло: пластик, ударостійке.
- Режим роботи зі звуком і без.
- Формат часу 12/24.
- Кнопки захищені від випадкового натискання.
- Діаметр корпусу: 5,4 см
- Діаметр дисплея: 3,5 см
- Товщина корпусу: 2 см
- Довжина ремінця: 25 см
- Ширина ремінця: 2,2 см
- Вага: 70 г
- Тип батареї: CR2032
- Батарейка в комплекті !!!
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс |
| Спорт-функції | Крокомір, Барометр, Лічильник калорій, Секундомір, Таймер зворотнього відліку, Компас, Альтиметр |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 53 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Висота | 17 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 76 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
- Ціна: 879 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1358 Black
879 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний
















