+380 (99) 771-43-37





Skmei 9106 spider чорні з червоним чоловічі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9106 Spider
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Наручний годинник SKMEI 9106 — істинно класична модель. Це стильний розміщення, чарівний, харизматичний аксесуар для представника чоловічої статі. Ремінець з еко шкіри з прострочуванням забезпечує комфортне носіння і надійну фіксацію на зап'ясті, додатковий набір циферблатів додає моделі 9106 шарм і забезпечує максимальну функціональність.
Особливості годин SKMEI 9106
Якість матеріалів корпусу
Калібрований кварцовий механізм перебуває під захистом міцного корпусу з відполірованої нержавіючої сталі. Підвищена зносостійкість забезпечить збереження вашого аксесуара навіть після тривалої експлуатації.
Ударостійке скло
Мінеральне скло загартоване Hardlex успішно протистоїть появі подряпин і тріщин.
Матеріал ремінця
Виготовлений з еко-шкіри ремінець з червоною прострочуванням м'який і приємний на дотик. Він щільно облягає зап'ястя і забезпечує надійну фіксацію годин.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Нанесена на задню кришку гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Хронограф
Потрійний хронограф з можливістю миттєвого перезапуску ("flyback"). Для зручності використання він оснащений декількома режимами вимірювання: частки секунди, секунди і хвилини. Така функція дає можливість заміряти часові проміжки з максимальною точністю. Хронограф буде корисний як у роботі, так і в побуті. Різноманітність способів його застосування обмежена тільки вашою фантазією.
Дизайн
Лаконічний, але в той же час сучасний дизайн SKMEI 9106 не залишить Вас байдужим. Такі годинники будуть відмінним аксесуаром і підійдуть під будь-який стиль одягу. Яскравість і оригінальність моделі надає червоний колір, який ненав'язливо відтіняє ремінець і кілька елементів циферблата.
Основні функції
-
Потрійний хронограф
-
Відображення дати
-
Класичний формат часу

Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | еко шкіра |
| Діаметр | 225 |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 785 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9106 red
785 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний















