+380 (99) 771-43-37





Skmei 1099 binar чорний чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1099 Binar
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
При першому погляді на наручні годинники SKMEI 1099 може здатися, що це стильний браслет або пульсометр. Мінімалістичний дизайн ідеально підійде спортсменам і любителям активного відпочинку. Спеціальна анатомічна форма корпусу забезпечує зручну фіксацію на зап'ясті. Управління однією кнопкою дає можливість не відволікаючись перемикати функції.
Особливості годин SKMEI 1099
Якісні матеріали браслета
Браслет виконаний з німецького поліуретану.
Надійна фіксація
Оригінальний замок надійно утримує ремінець на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання. Для застібання підберіть оптимальну довжину і закріпіть спеціальним фіксатором. Бажано залишати вільне місце між рукою і ремінцем для зручності використання.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи.
Світлодіодна підсвітка
Підсвічування дозволяє дізнатися час і вдень і вночі, досить натиснути на кнопку і світлодіоди запалають яскравим і приємним світлом.
Сучасний дизайн
Годинник SKMEI 1099 розроблені спеціально для людей, що ведуть спортивний спосіб життя. Завдяки сучасним матеріалам розробникам вдалося зробити їх надзвичайно легкими. Ви практично не відчуєте їх на зап'ясті.
Простота і зручність використання
Управління здійснюється за допомогою однієї єдиної кнопки. Щоб побачити час, потрібно один раз натиснути на неї. Для зміни дати або часу цю кнопку потрібно утримувати 2 секунди. SKMEI 1099 оснащені технологією заощадження енергії. Якщо протягом 5 секунд ніяких дій не відбувається, екран автоматичних йде в сплячий режим.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 г |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1099 Black
250 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний










