+380 (99) 771-43-37





Skmei 1182 cruize жіночий годинники золотий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний жіночий годинник Skmei 1182 Cruize Gold II
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
•Понад 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та правдива консультація
Ультратонкий годинник Skmei Cruize Gold II
Цей годинник створений для модниць, що прагнуть бездоганно одягатися і носити тільки стильні аксесуари. Годинник даного бренду відрізняється надійністю та точністю. Унікальний високоточний кварцовий механізм подбає про те, щоб його власниця ніколи і нікуди не запізнювалася. Весь набір виготовлений із нержавіючої сталі, для якої не страшна корозія, тому що до складу металу входить спеціальна речовина.
Skmei – бренд стильних годинників, що має велику кількість корисних функцій і має відмінну якість складання.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребує щоденного заводу. Такий годинник надійніший, оскільки він менш чутливий до ударів у порівнянні з механічним.
Корпус:
Круглий, сталевий корпус виконаний у класичному строгому стилі, навіть тонкий корпус робить годинник особливо привабливим. Годинник оснащений мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом та логотипом бренду.
Чудовий аксесуар для прекрасних дівчат!
Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Золотий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 г |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Відсутній |
- Ціна: 489 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1182 gold SP
489 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




